O nas

PARKING PERFECT 24 znajduje się przy drodze krajowej DK85. Jest to świetne miejsce do pozostawienia pojazdu podczas podróży z Portu
Lotniczego Warszawa-Modlin.
Odległość  od lotniska to zaledwie 3 km co pozwala w zaledwie 3 min przetransportować Państwa pod sam terminal.

Kim jestesmy?

PARKING PERFECT 24 zlokalizowany jest tuż obok WMI Lotniska Warszawa Modlin, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 85. Wygodny transfer busem na lotnisko to zaledwie 5 minuty pod sam terminal. Odległość od Portu Lotniczego Modlin to jedynie 3km.

Zapewniamy bezkosztowy dowóz z parkingu na lotnisko Warszawa-Modlin oraz z Lotniska Modlin na parking.

Dlaczego my?

PARKING PERFECT 24 jest bardzo dobrze przygotowany na Państwa przyjazd. Plac jest utwardzony, ogrodzony, oświetlony, wyposażony w monitoring, usytuowany w pobliżu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Do dyspozycji Klientów jest poczekalnia, sieć wi-fi oraz wc.

PARKING PERFECT 24 jest czynny 24h/dobę

Jak odbywa się obsługa klienta na parkingu Perfect24 ?

Odp. Po przyjeździe na parking zostawiają Państwo swoje bagaże w busie, samochód w miejscu wyznaczonym przez pracownika obsługi parkingu. Pracownik wypisuje bilet, przyjmuje opłatę, ewentualnie dane do rachunku. Po załatwieniu wszystkich formalności nasz bus zawozi Państwa prosto pod halę terminala Portu Lotniczego Warszawa Modlin.

Co po powrocie na Lotnisko Warszawa-Modlin?

Odp. Po wylądowaniu i odebraniu bagaży w chwili gotowości do odbioru przez naszego kierowce należy zadzwonić pod numer naszego Parkingu: +48 571 510 516. Numer znajdą Państwo również na bilecie parkingowym. Kierowca poda informacje gdzie należy wyjść i czekać na auto transferowe ale jest to to samo miejsce w którym rozstaliśmy czyli przy kasie parkingowej numer 2. Nasze auto odwozi Państwa na parking, gdzie po oddaniu kwitu parkingowego mogą Państwo odebrać swój samochód.

Zarezerwuj parking